KNÄSCHAIR, "Stokke Variér Variable Balance".

2044407. KNÄSCHAIR, "Stokke Variér Variable Balance".

Stol med ergonomisk design. Mærket i stoffet under Original Balance. Klappe. /design pat. Fremstillet i Norge.
Bredde 50 cm Dybde 72 cm Højde 49 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.419