AREND VAN DE POL. Malerier, græssende får.

2043981. AREND VAN DE POL. Malerier, græssende får.

Arend van de Pol (1886-1956), Maleri, Fårefræsning, Olie på panel. Afbildning af tre får på en eng, påføring af impasto maling, signeret nederst til venstre, 38x30cm (51x45cm).

Et hul og en revne i træet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Et hul og en revne i træet.

Antal besøg: 526