UR, 2 stk, Buler og Lord Elgin.

204314. UR, 2 stk, Buler og Lord Elgin.

Armbåndsur, Lord Elgin, 14 k goldfilled, urskive ca 23 x 18 mm Ur, hængende model, Buler, diameter, urskive ca 15 mm.

Slitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 2.876