SOPPSLEV, sølv, F. Holm 1894.

SOPPSLEV, sølv, F. Holm 1894.
204200. SOPPSLEV, sølv, F. Holm 1894.

Stemplet F Holm 1894.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet F Holm 1894.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.087