VAS, glas, Murano, trold. Venini Toso, Italien.

204066. VAS, glas, Murano, trold. Venini Toso, Italien.

Højde 21,3 cm, diameter på det bredeste sted 13 cm.

Mindre slitage og ridser, en lille skade på den ene side.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 989