BRITA MOLIN. Sammensætning. Olie på lærred, signeret.

203965. BRITA MOLIN. Sammensætning. Olie på lærred, signeret.

60 x 90 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Brita Molin (1919–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 90 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Brita Molin (1919–2008)

Antal besøg: 1.528