FIGUR, Udtrækker af torne, 4544. 20. århundrede.

203669. FIGUR, Udtrækker af torne, 4544. 20. århundrede.

Bisque porcelæn, hvid. Højde: 12,5 cm; Bredde: 10 cm.

Lidt brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt brugsspor.

HannoVerum
Antal besøg: 665