BORDLAMPE, første halvdel af det 20. århundrede.

203556. BORDLAMPE, første halvdel af det 20. århundrede.

Valnød fod. Rød stofskærm med messingdetaljer og frynser. Højde 67 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 742