Sæt FOR MALERI. Litografier. 6 dele. Bl. og Hugo Zuhr. Richard Björklund.

203517. Sæt FOR MALERI. Litografier. 6 dele. Bl. og Hugo Zuhr. Richard Björklund.

Litografi. Bådeværft. Richard Björklund. 25/7. Dateret -52. 31x49 cm.
Farvelitografi. Vindmølle. Hugo Zuhr. Underskrevet. Nummereret 116/325. 29x41 cm.
Ætsning. Landskab. Knut V Pettersson. 242/310. 18x24 cm.
Litografi. Sammensætning. Monogram signeret ÖA. Nummereret 9/10. 50x36 cm.
2 stk. Litografier. Underskrevet. Nummereret. 19x28 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 2.174