TOMAS HAMMAR. "ABSTRAKT NR. AU 1915", 2009.

2034789. TOMAS HAMMAR. "ABSTRAKT NR. AU 1915", 2009.

Bagside signeret, dateret og betitlet, akryl på lærred 100x120 cm.
Herkomst: Købt Lohme Kunstgalleri. Malmø 2019, folder følger.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.070