PETER DAHL. Figurscene, signeret Peter Dahl, PT, farvelitografi.

2033248. PETER DAHL. Figurscene, signeret Peter Dahl, PT, farvelitografi.

Billedmål ca 40x57 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål ca 40x57 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besøg: 590