SABEL, m. 1899 for infanteriofficer.

203270. SABEL, m. 1899 for infanteriofficer.

Delvist forgyldt klinge mærket Svalling, Eskilstuna. Med portefølje. Længde med kar 102 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.519