KNUT NORMAN. Olie på Panel, Både ved kajen, signeret.

203230. KNUT NORMAN. Olie på Panel, Både ved kajen, signeret.

33 x 40 cm.

Pinhole huller i panelet i bunden.

Kunstner/designer

Knut Norman (1896–1977)

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 40 cm.

Kunstner/designer

Knut Norman (1896–1977)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 802