Par klapstole og kiste, Thailand.

2032151. Par klapstole og kiste, Thailand.

Par klapstole og kiste, Thailand, træ. Læder.
Mål bryst: H. 43 cm. B. 101 cm. D: 44 cm.
Mål foldelænestol: H. 93 cm. B. 55 cm. D. 71 cm.

Alderssvarende stand med brugsspor, ridser, stød, afskrabninger og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 500