SERVICEDELE, 8 dele, "Arctica", Arabien, 20. århundrede.

203167. SERVICEDELE, 8 dele, "Arctica", Arabien, 20. århundrede.

4 middagstallerkener med en diameter på 26 cm 3 tallerkener / forretstallerkener med en diameter på 20,4 cm 1 skål med en diameter på 16 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 677