BOGHYLDE med underskab og udtræksplade, midten af det 20. århundrede.

203119. BOGHYLDE med underskab og udtræksplade, midten af det 20. århundrede.

Udtrækkelig skrivedisk.
Længde 100, bredde 42, højde 168 cm.

Ridser, pletter og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udtrækkelig skrivedisk.

Ridser, pletter og buler.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.583