SMYKKE SÆT, 4 dlr. sølv, Erik Dennung, Danmark.

2030664. SMYKKE SÆT, 4 dlr. sølv, Erik Dennung, Danmark.

Alle med rose dekoration. Ringe og armbånd stemplet. Bestående af: 1 stift armbånd, 2 ringe, 1 vedhæng og 1 par øreringe. Ringe med justerbare skinner, øreringe på stifter. Armbånd med indvendige mål: 55 mm. Samlet vægt ca. 93 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.111