NATHAN GUTMAN. "Ballet" Olie på lærred, signeret.

202927. NATHAN GUTMAN. "Ballet" Olie på lærred, signeret.

51 x 61 cm.

Lidt ustrakt klud.

Få foretaget en gratis vurdering!

51 x 61 cm.

Lidt ustrakt klud.

Antal besøg: 3.098