VASK/KRYDESKAB, 1800/2000 årh.

2027429. VASK/KRYDESKAB, 1800/2000 årh.

Højde 78, bredde 44, dybde 43 cm.

Brugsslitage, skader opstår, revnet skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 798