SKÅL til vekselmønt, 20. århundrede.

202691. SKÅL til vekselmønt, 20. århundrede.

Skål af glas til udveksling af mønter.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 963