Sæt . 6 dele. Blandt andet Babushkadocka.

202520. Sæt . 6 dele. Blandt andet Babushkadocka.

Babushkadocka. 5 dukker. Maksimal højde ca 16 cm. Minimum højde ca 3,5 cm.
Pengeboks. Træ. MAND. Mærket Torna Bara & Harjagers Härads Sparbank. Højde 16 cm.
Pengeboks. Træ. Kvinde. Mærket Torna Bara & Harjagers Härads Sparbank. Højde 16 cm.
Mand spiller violin. Signeret L Larsson Bjärred -79. Udskåret i træ. Højde 19 cm.
Mand med hat. Udskåret i træ. Højde 17 cm.
Trælegetøj. Udskåret mand og kvinde. Højde ca 7 cm. Kan dreje deres hoveder mod hinanden.

Brugstilstand.
Pengebokse med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.
Pengebokse med slid.

Antal besøg: 1.883