SMYKKER, 4 dele, sølv, inklusive Lapponia, Finland.

20251. SMYKKER, 4 dele, sølv, inklusive Lapponia, Finland.

Halskæde, Lapponia, Finland, længde 46 cm.
Øreringe 1 par, BELI, total højde ca. 7 cm.
Øreringe 1 par, Stigbert, højde ca. 2,5 cm.
Kæde, stemplet 830, længde 68 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.440