LEGETØJSHAGGEVÆR, Gonher Parallel.

2025075. LEGETØJSHAGGEVÆR, Gonher Parallel.

Et dobbeltløbet legetøjshaglgevær af mærket Gonher Parallell side om side.
Længde ca 84 cm.
Shot patroner medfølger ikke.

Brugt Brugsslitage, våbenrem mangler.
Enkelte ridser og malingsafskrabninger og overfladerust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 84 cm.
Shot patroner medfølger ikke.

Antal besøg: 4.470