KNIV / SAKS. Rustfri. Nils Johan "Slip-Clara" 1950'erne.

202438. KNIV / SAKS. Rustfri. Nils Johan "Slip-Clara" 1950'erne.

Længde ca 22 cm. Højde ca 15 cm.
Rustfri / bakelit.
Mærket Slipi-Clara Made in Sweden Pat. S.
Del til vægmontering mangler.

Ikke funktionstestet.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rustfri / bakelit.
Del til vægmontering mangler.

Ikke funktionstestet.
Brugsslitage.

Antal besøg: 3.417