LARS JONSSON (F.1952). "Old Coast Piper", akvarel.

202415. LARS JONSSON (F.1952). "Old Coast Piper", akvarel.

Signeret og dateret Lars Jonsson 7 / 9-79. 34 x 48 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.254