JOAN JUNCOSA. En gammel mand.

JOAN JUNCOSA. En gammel mand.
2023822. JOAN JUNCOSA. En gammel mand.

Olie på lærred
Signeret og dateret 1893
56x41 cm.

Foret. Kromatiske tab og reintegrationer. Ramme i stukket og forgyldt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret og dateret 1893
56x41 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 371