JORDI AMAGAT. Ingen titel.

JORDI AMAGAT. Ingen titel.
2023577. JORDI AMAGAT. Ingen titel.

Akryl på lærred Signeret. På bagsiden, signeret og dateret 2006.
73x60 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

73x60 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 606