Kommode, 1930'erne/40'erne.

2023501. Kommode, 1930'erne/40'erne.

Fineret med elm. Tre skuffer, flankerende rodfinerede låger med underliggende skuffer. Bredde ca 110 cm, dybde 47 cm, højde ca 63 cm.

Slitage, mærker, ridser, skader. Bøjet nøgle.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 831