BOGHYLDE, snoremodel, anden halvdel af det 20. århundrede.

202311. BOGHYLDE, snoremodel, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 78, bredde 30, højde 102 cm. En hylde 78 x 20 cm.

Brugsslitage. Rapport. Lave. Mindre finertab i bunden af en hylde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 849