PER IVERSEN. olie på lærred, signeret.

202276. PER IVERSEN. olie på lærred, signeret.

50 x 65 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 65 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.964