KNUT HESTERBERG. Propeller sofabord model K9009 til Ronald Schmitt.

2022193. KNUT HESTERBERG. Propeller sofabord model K9009 til Ronald Schmitt.

Propeller sofabord model K9009 lavet af glas.
Mål: H: 47,5 cm. D 109 cm.

Aldersrelateret stand med brugsspor, kraftige ridser på glasplade og afslag, en afslag på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål: H: 47,5 cm. D 109 cm.

Antal besøg: 965