Sæt , 5 dele, inklusive Lehmann.

202103. Sæt , 5 dele, inklusive Lehmann.

Abe, metalplade, "Tom 700", Lehmann, Tyskland. Højde ca. 22 cm Pengekasse, metalplade, i form af en postkasse. Højde 11,5 cm Bjørn, træ, bevægelige led, Kay Bojesen. Højde 12 cm Soldat til hest, metal. Totalhøjde 8,5 cm Soldat, linoleum, Tyskland, mærket. Højde 6,5.

Slitage, ridser, mærker, laktab. Spargris med buler. Björn med renovering / færdiggørelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.522