KOFFERT, Magasin du Nord, Danmark.

2020114. KOFFERT, Magasin du Nord, Danmark.

Kuffert med træ- og læderbetræk, tagmærket Magasin du Nord, København.
Indvendigt tekstilfor med to indsatsbakker.
Mål: længde 97, bredde 56, højde 57 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 609