ARBEJDSLYGTER, 2 stk, PeFeGe og ABA.

20201. ARBEJDSLYGTER, 2 stk, PeFeGe og ABA.

Samlet længde omkring 134 hhv. 107 cm.

Slitage og buler. Mangler fastgørelsesdele.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.279