LYS, et par, og lightere, messing, Pierre Forsell, Skultuna.

201927. LYS, et par, og lightere, messing, Pierre Forsell, Skultuna.

Lighter højde 10,5 cm Lysestager længde 7,5, bredde 7, højde 3,5 cm.

Mindre slitage og ridser og lightere ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 570