JOSEP TRIADÓ MAYOL. Venus og Adonis.

2018661. JOSEP TRIADÓ MAYOL. Venus og Adonis.

Olie på lærred limet til panel Signeret og dedikeret med følgende inskription: "Fra Veronese / J. Triadó M. til hans kære ven...". Baseret på originalen af Veronese bevaret i Museo del Prado (inv. P00482) 44x37 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 865