LÆNESTOL, NV-45, Finn Juhl, Niels Vodder, Danmark.

201708. LÆNESTOL, NV-45, Finn Juhl, Niels Vodder, Danmark.

Stel af teaktræ, betrukket med sennepsgul tekstil. Designet 1945. Stemplet på undersiden.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 18.518