KENNETH LARSSON. efterårslandskab.

201662. KENNETH LARSSON. efterårslandskab.

(Svensk landskabs- og stillebenmaler d. 2. halvdelen d. 20 århundrede) Efterårslandskab olie/lærred, 36 x 78 cm, indrammet, sign. og det og rigtigt Kenneth Larsson 68.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus Schwerin
Antal besøg: 3.978