FERNAND LÉGER. EFTER. Figurkomposition, farvelitografi, signeret FL i presset.

2014841. FERNAND LÉGER. EFTER. Figurkomposition, farvelitografi, signeret FL i presset.

Billedmål ca 31x43 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Fernand Léger (1881–1955)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål ca 31x43 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Fernand Léger (1881–1955)

Antal besøg: 658