ARVID NILSSON. Landskab, olie på lærred, signeret -56.

201411. ARVID NILSSON. Landskab, olie på lærred, signeret -56.

38 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

38 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.026