ÖRJAN WIKSTRÖM. 3 stk, farvelitografier, signeret og nummereret.

201325. ÖRJAN WIKSTRÖM. 3 stk, farvelitografier, signeret og nummereret.

"Le dollar", nummereret 2/10, ca. 23x32 cm.
"Vægterens sang", nummereret 9/18, ca. 38x47.
"Militæropkastet - altid på plads", ca. 46x61 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Örjan Wikström (Født 1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Örjan Wikström (Født 1948)

Antal besøg: 675