ÖRJAN WIKSTRÖM. 3 stk, farvelitografier, signeret og nummereret.

201318. ÖRJAN WIKSTRÖM. 3 stk, farvelitografier, signeret og nummereret.

"Den fængslende intellektuelle", nummereret 18/11.
"Profil", nummereret 9/15.
"2. observatør", nummereret 4/8.
Ca. 36x34-40x60.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Örjan Wikström (Født 1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

"Profil", nummereret 9/15.
Ca. 36x34-40x60.

Kunstner/designer

Örjan Wikström (Født 1948)

Antal besøg: 550