IGGE KARLSSON. Litografier, 2 stk og radering, sign.
201207. IGGE KARLSSON. Litografier, 2 stk og radering, sign.
Radering, EA, signeret og dateret -88, ca. 49x65.
Litografi, heste, signeret, dateret 91 og nummereret 83/130, ca. 76x56.
Litografi, signeret, dateret 80 og nummereret 15/70, signeret, dateret 80 og nummereret 15/70, ca. 40x64 cm.