IGGE KARLSSON. Litografier, 2 stk og radering, sign.

201207. IGGE KARLSSON. Litografier, 2 stk og radering, sign.

Radering, EA, signeret og dateret -88, ca. 49x65.
Litografi, heste, signeret, dateret 91 og nummereret 83/130, ca. 76x56.
Litografi, signeret, dateret 80 og nummereret 15/70, signeret, dateret 80 og nummereret 15/70, ca. 40x64 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Igge Karlsson (Født 1932)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Igge Karlsson (Født 1932)

Antal besøg: 1.225