JULIEN BROSIUS. Olie på lærred, signeret.

201143. JULIEN BROSIUS. Olie på lærred, signeret.

Mål 21 x 26 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 21 x 26 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.455