Josef Egetemeier. Dagseng, træ.

2011169. Josef Egetemeier. Dagseng, træ.

Josef Egetemeier, multimøbel, daybed, træ, med syv hynder/betræk, mål ca.: H. 83 cm, B. 196 cm, D. 115 cm.

Aldersrelateret stand med brugsspor, delvist ridser og buler, polstring delvist plettet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.578