HANS KAJTORP. (3) Forskellige teknikker, signeret.

201110. HANS KAJTORP. (3) Forskellige teknikker, signeret.

"Blomst i natten", -65, olie på Panel, 61 x 90 cm.
"Road", -64, olie på Panel, 24,5 x 30,5 cm.
Litografi, korrektur, billedstørrelse 62 x 37 cm.

Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke gennemgået.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 6.318