YDERFORING og VASER, inklusive Hackefors, 20. århundrede.

200777. YDERFORING og VASER, inklusive Hackefors, 20. århundrede.

Maksimal højde 18 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Maksimal højde 18 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 388