PER HILDING PERJONS. kvinde, olie på lærred, sign.

200721. PER HILDING PERJONS. kvinde, olie på lærred, sign.

Længde 50, Bredde 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 50, Bredde 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 9.146