GUDRUN HOLM. (2) Heste, mixed media, signeret og dateret.

200694. GUDRUN HOLM. (2) Heste, mixed media, signeret og dateret.

Billedstørrelse ca. 16 x 14,5 cm, dateret 1964.
Billedstørrelse ca. 36 x 45 cm, dateret 1969.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.299