Sæt , 5 dele, inklusive Humppila Finland.

20061. Sæt , 5 dele, inklusive Humppila Finland.

Lågskål, tot højde ca 20 cm.
Skål på fod, sodavandsfarvet, formentlig Simon Gate, højde ca. 13,5 cm.
Kande, sodavandsfarvet, højde ca. 18 cm.
Skålvase, flerfarvet, højde ca. 17 cm.
Skål, brunt og klart glas, Humppila, diameter ca. 20 cm.

Produktionsfejl i kande.
Brugsslitage. Enkelte ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lågskål, tot højde ca 20 cm.

Produktionsfejl i kande.
Brugsslitage. Enkelte ridser.

Antal besøg: 1.285